ARD Grudziądzka Toruń dodaje do swego portfolio inwestycyjnego kolejny teren pod przyszły market spożywczy

Spółka inwestycyjna ARD Grudziądzka Toruń zasiliła swoje portfolio nowym nabytkiem – terenem o powierzchni 0,86 ha, zlokalizowanym w pobliżu ulicy Andersa. W ramach przetargu, firma zaoferowała za tę nieruchomość sumę 3 239 575 złotych. Jak zapowiedział inwestor, na tym obszarze powstanie nowy market spożywczy.

Nabyta nieruchomość, znajdująca się przy ulicy Józefa Nowaka 11 w Toruniu, jest przeznaczona pod usługi, produkcję oraz magazyny. Działka ta posiada doskonałe połączenie komunikacyjne, dzięki bliskości drogi krajowej numer 15 oraz drogi ekspresowej S10. Planowana jest także budowa węzła drogowego, który połączy ten obszar z autostradą A1. Na chwilę obecną teren ten jest niezabudowany.

ARD Grudziądzka Toruń kontynuuje swój rozwój na lewobrzeżu miasta, dodając kolejną działkę do swojego portfela inwestycyjnego. Wcześniej spółka nabyła od miasta sąsiednią działkę znajdującą się przy ulicy Nowaka, za którą zapłaciła 6,1 miliona złotych. Projektowana jest tam budowa stacji paliw, przy czym inwestor współpracuje w tym celu z Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości, zlokalizowanej w rejonie ulicy Andersa, znajdują się drogi w pełni wyposażone we wszystkie media. Działki te mają status „greenfield”, co oznacza, że są one niezabudowane i dedykowane pod inwestycje przemysłowe i usługowe.