Apel Policji Toruń-Śródmieście: Poszukiwana właścicielka białej torebki znalezionej na Placu Teatralnym

Na terenie Placu Teatralnego w Toruniu odnaleziono niewielką damską torebkę. Nieznany jest obecnie jej właściciel, a wszelkie próby ustalenia tożsamości osoby, której może należeć ten przedmiot, podjęte przez funkcjonariuszy policji, okazały się bezowocne. W związku z tym Policja Toruń-Śródmieście gorąco zachęca osobę, która potrafi zidentyfikować torebkę na podstawie udostępnionego przez nich zdjęcia, do nawiązania kontaktu.

Pod opieką policjantów stacjonujących w Komisariacie Policji Toruń-Śródmieście jest aktualnie biała damska torebka, która została przypadkiem odkryta w centralnym punkcie Torunia, na Placu Teatralnym. Policja prowadzi śledztwo, ale jak dotąd nie ma żadnych informacji o tym, że ktoś zgłosił utratę takiego przedmiotu.

Do osoby, która jest w stanie rozpoznać na udostępnionym przez komisariat zdjęciu poszukiwaną torebkę, skierowany jest apel o osobiste stawiennictwo w siedzibie Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście. Znajduje się on przy ulicy PCK 2, w samym sercu Torunia.