Zamach na nielegalne automaty do gier w Toruniu i okolicach

W ramach działań przeciwko nielegalnym grom hazardowym, funkcjonariusze z Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) działającej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, dokonali szeregu interwencji. W wyniku tych działań udało im się wykryć i zatrzymać aż 23 nielegalne maszyny do gier rozmieszczone w Toruniu i okolicznych miejscowościach.

Działania te doprowadziły również do likwidacji sześciu różnych lokali, które były używane jako miejsca, gdzie prowadzono nielegalną działalność hazardową. Wszystkie te miejsca znajdowały się na terenie wspomnianego regionu.

Funkcjonariusze z Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Toruniu, którzy byli zaangażowani w prowadzenie tego śledztwa, postawili oskarżenia wobec osób odpowiedzialnych za prowadzenie tych nielegalnych gier. Osoby te teraz muszą stawić czoła poważnym konsekwencjom prawnym – grozi im kara grzywny oraz możliwość pozbawienia wolności nawet na okres do trzech lat.

Krajowa Administracja Skarbowa podkreśla swoje zaangażowanie i determinację w zwalczaniu nielegalnego hazardu. Stale monitorują sytuację i podejmują interwencje tam, gdzie jest to potrzebne. Dzięki temu od początku bieżącego roku, funkcjonariusze z KAS zdołali zatrzymać na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego łącznie 68 takich nielegalnych urządzeń do gier hazardowych.