Wypadek na moście im. Józefa Piłsudskiego: kolizja osobówki z autobusem linii 11

Podczas wieczornych godzin, na moście noszącym imię Józefa Piłsudskiego, miała miejsce stłuczka między samochodem osobowym a autobusem z linii 11. Wydarzenie to spowodowało, że ruch w tym rejonie uległ poważnym utrudnieniom, skutkującym opóźnieniami w kursowaniu autobusów przez wspomniany most.

W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia, pojazd osobowy stracił przyczepność do jezdni, co doprowadziło do jego znacznej zmiany pasa ruchu i zderzenia się z autobusem komunikacji miejskiej. Aktualnie na moście wprowadzony został system wahadłowy ruchu, co znacząco ogranicza możliwość swobodnej jazdy przez ten przejazd.

Miejski zarząd komunikacji miejskiej zawiadamia swoich pasażerów, że mogą oni spodziewać się opóźnień w kursowaniu autobusów linii 11 oraz innych pojazdów poruszających się przez ten most. Zarząd pragnie przeprosić za wszelkie niedogodności wynikłe z tej sytuacji i prosi o wyrozumiałość oraz cierpliwość. Czynione są wszelkie starania, aby jak najszybciej przywrócić normalny ruch na moście.