Spektakularne wystawienie egzotycznych pojazdów na Auto Moto Show 2023 w Toruniu

W pierwszą niedzielę września, dokładnie 3 dnia tego miesiąca, park maszyn w Toruniu – MotoPark, stał się areną niezwykłego wydarzenia motoryzacyjnego. Auto Moto Show 2023, które zgromadziło około 250 unikalnych pojazdów, zafascynowało odwiedzających różnorodnością i oryginalnością prezentowanych modeli.

Po raz trzeci odbyło się to imponujące wydarzenie motoryzacyjne. MotoPark, położony przy ulicy Łukasiewicza, przyciągnął miłośników motoryzacji różnorodnością swojej oferty. Wystawa obejmowała zarówno unikatowe modele z lat 30. XX wieku jak i najnowsze supercars czy luksusowe samochody znanych światowych marek.

Oprócz tego na terenie MotoParku można było podziwiać doskonale zachowane klasyki z lat 80. i 90., a także samochody i motocykle przygotowane do rywalizacji sportowej. Te ostatnie miały okazję zaprezentować swoje umiejętności na torze w dniu wydarzenia. Dodatkowo, odwiedzający mogli zanurzyć się w świecie amerykańskiej i japońskiej motoryzacji, prezentowanej w specjalnie wydzielonych strefach. Fani tuningu również znaleźli coś dla siebie – liczne auta po modyfikacjach były częścią ekspozycji.