Poszukiwani świadkowie rozboju w toruńskim przejściu podziemnym

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Toruniu apelują o pomoc w poszukiwaniu świadków zdarzenia o charakterze rozboju. Incydent miał miejsce w ostatnią sobotę (03.06.23) pomiędzy godziną 18:00 a 18:30, w przejściu podziemnym znajdującym się na Szosie Lubickiej. W wyniku tego zdarzenia, nieznany sprawca pozbawił jednego z przechodniów mienia, przewracając go wcześniej.

Oficerowie Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego będący częścią Komendy Miejskiej Policji w Toruniu są odpowiedzialni za prowadzenie postępowania dotyczącego tego przestępstwa. Wydarzenie miało miejsce na osiedlu Rubinkowo, dokładnie w przejściu podziemnym na Szosie Lubickiej, między ulicami Dziewulskiego i Wyszyńskiego.

W wyniku poczynionych ustaleń przez policjantów, stwierdzono, że sprawca nie jest jeszcze znany. Zaatakował on ofiarę poprzez przewrócenie jej, a następnie z kieszeni ukradł portfel, w którym znajdowała się gotówka. Według informacji, w okolicy zdarzenia przebywali również świadkowie incydentu.

Wszystkie osoby, które miały możliwość obserwowania tego zdarzenia (zwłaszcza para wspomniana we wcześniejszym opisie) bądź mają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, są proszone o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym, dzwoniąc pod numer 47-754-21-77, wysyłając e-mail na adres [email protected] lub odwiedzając osobiście Komendę Miejską Policji w Toruniu przy ulicy Grudziądzkiej 17.