Paweł Gulewski i jego innowacyjna "Pomysłoskrzynka" – nowa forma komunikacji z mieszkańcami Torunia

Paweł Gulewski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na stanowisko prezydenta Torunia, przedstawił unikalny koncept, który nazwał „Pomysłoskrzynką”. Jest to jego autorski pomysł na efektywny dialog z mieszkańcami miasta. W ramach tego projektu, Gulewski wraz z kandydatami do rady miasta planuje organizować spotkania, podczas których zbierane będą sugestie dotyczące przyszłości Torunia.

– Naszym celem jest rozmawiać o tym, co mieszkańcy chcą zmienić lub poprawić w swoim mieście, jak wyobrażają sobie Toruń za 5, 10 a nawet 15 lat – wyjaśnia Paweł Gulewski. – To właśnie tu, w „Pomysłoskrzynce”, te propozycje będą gromadzone – dodaje kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Torunia.

Planowane jest również uruchomienie portalu internetowego, gdzie wszystkie zgromadzone pomysły będą dostępne do publicznego wglądu. Podczas jednego ze spotkań Gulewski poruszył temat osiedlowych inwestycji, które są integralną częścią jego kampanii.

Do realizacji zobowiązał się lista 100 konkretnych inwestycji, które Gulewski planuje wprowadzić w życie, w przypadku zwycięstwa w wyborach. To ambitne przedsięwzięcie, które ma na celu przyczynić się do dynamicznego rozwoju Torunia.