Patryk Dudek w kryzysie: porady trenerów dla żużlowca z Apatora

Patryk Dudek, zawodnik For Nature Solutions Apatora, napotkał na znaczne trudności w tym sezonie, plasując się na ostatnich miejscach, z jedynie szesnastą średnią pośród polskich żużlowców. Jego obecna forma staje się poważnym problemem dla drużyny, a wydaje się, że sam żużlowiec nie ma pomysłu na to, jak poradzić sobie z kryzysem. Marek Cieślak i Tomasz Gollob postanawiają udzielić mu rad.

Bez Patryka Dudka w dobrej formie, marzenia For Nature Solutions Apator o sukcesach okazują się nierealne, a nawet awans do play off może być zagrożony w bieżącym sezonie. Słaba dyspozycja żużlowca jest widoczna podczas przegranych wyścigów i nieudanych meczów, co tylko pogarsza sytuację. Widać nawet, że sam Dudek zdaje się być coraz bardziej zniechęcony do dalszych występów.

Patryk Dudek przyznaje po derbach Pomorza w Grudziądzu, podczas których nie udało mu się pokonać żadnego przeciwnika, że jego obecna forma nie sprawia mu radości: – Nie czerpię zupełnie żadnej przyjemności z jazdy. Muszę porozmawiać z resztą ekipy, bo obecna sytuacja nie jest korzystna. Moje występy nie przynoszą satysfakcji ani mnie, ani klubowi, ani kibicom. Tymczasem warto przypomnieć, że rok wcześniej na tym samym torze zdobył aż 15 punktów.