Drzwi otwarte w Powiatowym Urzędzie Pracy

W styczniu każdy zainteresowany mógł przyjść do Powiatowego Urzędu Pracy, aby rozmawiać z lokalnymi przedsiębiorcami. Co będzie się działo podczas tego wydarzenia? Na co mogą liczyć osoby poszukujące pracy? Jak to będzie wyglądało? Odpowiadamy poniżej.

Spotkanie jeszcze styczniu

27 stycznia 2023 r. odbędzie się pierwsze wydarzenie, podczas którego pracodawcy będą mogli zadawać pytania pracownikom merytorycznym. Kolejne spotkania będą okazją do uzyskania porad dotyczących pozyskiwania dofinansowania na projekty związane z wsparciem finansowym.

Dzień otwarty dla każdego

Wydarzenie odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy przy ul. Mazowieckiej 49a w godzinach 8:00-15:00. Celem spotkań jest nawiązanie dialogu dotyczącego oczekiwań pracodawców i podejmowania wspólnych wyzwań związanych z rynkiem pracy w mieście. Formuła spotkań ma mieć charakter kameralny. Urząd Pracy będzie pomocny przede wszystkim w nawiązywaniu dialogu dotyczącego oczekiwań pracodawców w zakresie współpracy. Na spotkaniach nie zabraknie także tematyki wspólnych wyzwań dotyczących lokalnego rynku pracy.