Turniej armwrestlingu dla amatorów – wyzwanie na siłę w Torun Plaza już w tę sobotę!

Już tej soboty, 13 kwietnia, o godzinie 12:00, mieszkańcy Torunia będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w turnieju armwrestlingu dla amatorów. Wydarzenie to odbędzie się w miejscowym sklepie KFD, w popularnym centrum handlowym Toruń Plaza.

Słynny ambasador KFD, Zabetonowany Tomek, jest głównym organizatorem tego wydarzenia. Znany jest z wielu osiągnięć w dziedzinie sportu, między innymi z tytułu mistrza świata w armwrestlingu. To niecodzienna okazja, aby zobaczyć go na żywo!

W ramach turnieju przewidziane są dwie kategorie wagowe dla mężczyzn – do 80kg i powyżej 80kg. Pojedynki będą rozgrywane na prawą rękę. Warto dodać, że nagrody są naprawdę atrakcyjne – najlepsi zawodnicy otrzymają najwyższej jakości suplementy od KFD.

Jednak to nie wszystko! Dla chętnych przygotowano dodatkowe atrakcje. Będą mogli oni zmierzyć się w próbach siłowych z kettlem, a także spróbować swoich sił w bezpośrednim pojedynku z Zabetonowanym Tomkiem. Dodatkowo wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z cennych porad treningowych!