Rozpoczęcie 14. Bella Skyway Festival z niezapomnianą kolacją w powietrzu

Jeżeli pragniesz doświadczyć niezapomnianych emocji podczas piątkowego wieczoru na 14. Bella Skyway Festival w Toruniu, mamy dla Ciebie propozycję. Wyobraź sobie kolację serwowaną na wysokości 50 metrów nad powierzchnią ziemi, otoczoną efektownymi światłami i oferującą niesamowite widoki. Organizatorzy Bella Skyway Festival zapraszają do udziału w unikalnym konkursie pt. „Gastronomiczne Uniesienie”. Ta wyjątkowa propozycja kierowana jest do 10 par, które chciałyby cieszyć się niepowtarzalnymi daniami, podziwiając jednocześnie atmosferę festiwalu światła. Wystarczy napisać kilka zdań o osobie, z którą chciałbyś spędzić tę niezwykłą kolację i gotowe! Nie przegap okazji, aby uczynić swoje doświadczenie festiwalowe jeszcze bardziej wyjątkowym!

Już niedługo rozpoczyna się sezon letnich festiwali! Tym razem Bella Skyway Festival ma dla miłośników przygód kulinarnej i emocjonujących przeżyć niecodzienną niespodziankę. Przygotujcie się na prawdziwą ucztę zmysłów – wykwintną kolację pod gwiazdami, serwowaną na wysokości 50 metrów podczas 14. Bella Skyway Festival.

Konkurs o nazwie „Gastronomiczne Uniesienie” to unikatowe wydarzenie, które pozwoli ci podzielić niezapomniane chwile z osobą szczególną. Aby wziąć udział w tej niebanalnej rywalizacji, musisz jedynie opisać tę osobę i dlaczego chciałbyś z nią skosztować tej kulinarnej podróży do gwiazd. Kogo wybierzesz? Może będzie to twój partner, rodzic, przyjaciel, współpracownik czy sąsiad? Ważne jest tylko jedno: osoba opisana przez ciebie powinna być dostępna, aby w dniu 18 sierpnia 2023 roku (piątek) o godzinie 19:30 stawić się na Placu Rapackiego w Toruniu i razem z Tobą uczestniczyć w kolacji Dinner in the Sky.