Poszukiwania zaginionego mieszkańca Solca Kujawskiego

Na jednej z toruńskich społecznościowych grup na Facebooku pojawiło się poruszające wezwanie, odnoszące się do tajemniczego zniknięcia obywatela Solca Kujawskiego. Mężczyzna wyjechał do Torunia, jednak od tego momentu nikt nie ma po nim żadnych wiadomości.

W komunikacie online czytamy: „Proszę o pomoc, mój brat Marcin Czajkowski zaginął. Często bywał w Toruniu. Ostatni raz zobaczyłem go w sobotni wieczór. Wiem, że w niedzielę rano pojechał pociągiem z Solca Kujawskiego do Torunia. Nie jestem pewien, na której stacji mógł opuścić pociąg, ale często bywał w restauracji Olbrachta i na starym mieście. Może ktoś go spotkał?”

Sytuacja budzi niepokój, jako że telefon komórkowy zaginionego nadal pozostaje aktywny, lecz sam Marcin nie odbiera ani nie odpowiada na połączenia. Autor wpisu na Facebooku potwierdza, że zgłosił już sprawę odpowiednim służbom ścigania. Wszystkie osoby, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, są zachęcane do kontaktowania się pod numerem 782-943-312 lub z lokalnym oddziałem policji.