Diler zatrzymany w Toruniu

W mieszkaniu mężczyzny z Torunia, policjanci znaleźli ponad 1,2 kg narkotyków. W tym marihuanę, MDMA, amfetaminę i haszysz. 34-latek został zatrzymany i oskarżony za posiadanie i udział w handlu narkotykami. Mężczyznę aresztowano na trzy miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia za złamanie przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii.

Więcej o szczegółach akcji

W sobotę kryminalni z toruńskiej komendy zajmujący się przestępczością narkotykową przeprowadzili przeszukanie mieszkania na Chełmińskim Przedmieściu. Według informacji mieli się znajdować niedozwolone środki. Podczas przeszukania zabezpieczono różne rodzaje narkotyków oraz wagę elektroniczną, woreczki strunowe i laminarkę. Mundurowi zatrzymali 34-latka, u którego znaleziono ponad 1,2 kg narkotyków, za co został postawiony w stan oskarżenia i aresztowany na trzy miesiące.

Nie tylko Toruń ma problemy z handlem narkotykami

W innym przypadku, 41-letni mężczyzna z Włocławka został zatrzymany za ukrywanie marihuany w swoim domu. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia. Podobnie w Kowalewie Pomorskim 24-latek został zatrzymany z zarzutami posiadania niedozwolonych substancji.