Zakłady wojskowe w Toruniu na ulicy Okólnej poszukują nowych pracowników

W Toruniu, na ulicy Okólnej, znajduje się wojskowa baza, która boryka się z problemem braku personelu. Potrzebuje zarówno pracowników technicznych, jak i referentów biurowych. Osoby zainteresowane podjęciem pracy w tym miejscu powinny zgłosić swoją kandydaturę do końca stycznia. W naszym artykule dowiesz się, jakie warunki finansowe oferuje ten pracodawca. Zapoznaj się z nim!

Siedziba Składu Toruń I Regionalnej Bazy Logistycznej oraz 12. Wojskowego Oddziału Gospodarczego mieści się przy ulicy Okólnej 37, na lewym brzegu rzeki w Toruniu. Aktualnie placówka ta boryka się z brakiem personelu i potrzebuje pracowników na różne stanowiska. Proces rekrutacyjny potrwa do 19 i 26 stycznia.

Zastanawiasz się, jakie stanowiska są dostępne? Jakie wymagania stawiają przed kandydatami? Jaki pakiet wynagrodzeń proponują? Zajrzyj do naszych szczegółowych informacji!

Wojskowa jednostka w Toruniu potrzebuje konserwatora sprzętu i magazyniera. Pierwsze z tych stanowisk to konserwator sprzętu, którego zadaniem jest przyjmowanie sprzętu do konserwacji, przeprowadzanie napraw i oddawanie go do magazynu. Jak przystało na wojskowy regulamin, wszystkie te czynności muszą być wykonywane zgodnie z ustalonymi procedurami.